Webové stránky připravuji každému na míru tak, aby co nejlépe plnily svůj cíl. Vždy je lze snadno rozšiřovat a měnit podle vývoje Vašeho podnikání. Díky kvalitnímu zpracování a moderním technologiím mají delší životnost, což Vám v budoucnu ušetří nemalé peníze za přestavby.

Úspěšné webové stránky

Když chcete být na internetu úspěšní, je to dost práce. Počet stránek na webu se odhaduje v řádu trilionů a na světe je víc než 7 miliard lidí. Proto je třeba pečlivě připravit obsah, jaký budete na svých stránkách prezentovat a vybrat lidi, pro které je určen. Společnou prací postupně získáme skupinu lidí, kteří budou na Váš web chodit rádi a budou se tam vracet. To je cíl naší práce.

Řízení kvality

Každý nový web, který postavím, prochází před nasazením testem kvality. Zahrnuje kontrolu kódu, zobrazování v desktopových i mobilních prohlížečích a kontrolu přístupnosti. Řízení kvality jsem zavedl i pro weby v provozu. Průběžně se testuje jejich dostupnost, chybovost, monitoruje návštěvnost a výsledky ve vyhledávačích. Systém na technický a provozní monitoring provede na webech mých klientů přes 250 kontrol denně. Zavedením kontrol kvality, jako standardu pro každý web, se podařilo zvýšit i jejich obchodní úspěšnost.

Technologie

Wordpress

WordPress – Nejoblíbenější systém pro správu webu

Systém WordPress je oblíbený po celém světě. Uživatelé se s ním rychle naučí, dá se výborně rozšiřovat a jeho kvalita patří k absolutní špičce. Vybudování Vašeho webu na WordPressu bude rychlé, levné a výsledek v mnoha ohledech kvalitnější, než u naprosté většiny proprietárních CMS.

HTML 5

HTML5 – Nejnovější verze webového jazyka: rychlejší, interaktivní, mobilní

HTML5 přináší možnosti, na které uživatelé i vývojáři dlouho čekali. Umožňuje vytvářet interaktivní stránky a aplikace, nativně podporuje video a audio. Weby se také lépe zobrazují na mobilních zařízeních. HTML5 zajistí Vašem webu vysokou technickou úroveň, dlouhou životnost a více možností do budoucnosti.

jQuery

jQuery – javascriptová knihovna, která Vašemu webu dodá dynamiku.

jQuery umožňuje vytvářet atraktivní vizuální efekty i interaktivní prvky. Pomocí jQuery můžeme Váš web obohatit o prohlížeče fotografií, animované slidery, rychlé kontroly formulářů a nespočet dalších věcí. Patří mezi nejpoužívanější javascriptové knihovny na světě.

PHP

PHP – programovací jazyk pro web

V jazyce PHP je napsáno mnoho aplikací, včetně WordPressu a prakticky každý hosting ho podporuje. Pro menší weby je ideální platformou, protože vývoj v něm je rychlý a levný. I drobní podnikatelé si tak mohou dovolit rozšířit svůj web o aplikace na míru. Rád Vám takové aplikace nebo pluginy pro WordPress připravím.

Linux Mint

Linux Mint – svobodný operační systém

Všechnu práci dělám v Linuxu a používám svobodný software. Díky tomu jsou mé služby levnější a dodávky dlouhodobě spolehlivé. Linux se také používá na většině webových serverů. Protože vše vyvíjím ve stejném prostředí, jaké je použito na produkčním serveru, běží hotové aplikace a weby spolehlivě a jsou rychleji odladěné.

Ceny

Webový vývoj (kódování, jQuery, PHP, vývoj pro WordPress) 600-750 Kč/h
Konzultace, práce na projektech třetích stran 800-1000 Kč/h

Práce na projektech třetích stran zahrnují zejména úpravy a rozbory cizího kódu. Například při přebrání systému po předchozím dodavateli.

Jsem nezávislý živnostník (OSVČ, freelancer), neplátce DPH.
Mé IČO je 71568263. Registrováno je v Živnostenském rejstříku od prosince 2005.

Ceny všech zakázek stanovuji individuálně. Vzhledem k unikátnosti jednotlivých zakázek i klientů není možné stanovit obecné ceny.